Střešní okna, která padnou vašemu podkroví

Střešní okna a podkroví k sobě patří. Díky správné montáži střešních oken mohou být i ty nejtmavší kouty pod vaší střechou zalité přirozeným světlem, které k příjemnému bydlení potřebujete.
Navíc šikovně navržený systém střešních oken umožňuje optimální cirkulaci vzduchu, pomáhá regulovat teplotu, snižuje vlhkost a zamezuje tvorbě plísní.

Montáž střešních oken - krok za krokem

  1. Je třeba posoudit sklon střechyorientaci světových stran i typ střešní krytiny. Instalace rámu totiž vyžaduje pečlivé provedení.
  2. Dalším krokem bude příprava střechy, která zahrnuje i vyřízení stavebního povolení před samotnou montáží, následné zaměření a řezání otvoru pro vaše okno.
  3. Klíčové pro montáž je řešení izolace kolem okna. Pokrývač musí bezchybně aplikovat parotěsnou fólii z interiéru, vložit dostatečné vrstvy tepelné izolace kolem rámu okna a instalaci hydroizolační fólie z exteriéru. To je zásadní pro prevenci tepelných mostů.
  4. Následuje montáž lemování, které musí být pečlivě vybráno podle typu střešní krytiny a složeno z několika dílů, které se postupně instalují. Po dokončení montáže okna pokrývač provádí instalaci vnitřního ostění, seřízení okna a kontrolu jeho funkčnosti.

Montáž střešních oken Olomouc

Díky naši precizní práci dostanete kvalitní střešní okna a nemusíte tak řešit jejich životnost ani nepříjemné problémy s vlhkostí. Proměňte své podkroví v prosvětlený ráj. Těšíme se na vás v Olomouci na osobní konzultaci, kde vám rádi pomůžeme s výběrem střešního okna pro váš domov.

Poptat

Montáž střešních oken